Na 25 jaar sluit Ronald Westerveld de deuren van 'zijn' Leen Bakker in de AaBe Fabriek op zondag 22 juni voorgoed. Niet uit vrije wil, maar wél met trots en een warm gevoel dankzij de overweldigende steun van klanten en collega-ondernemers na de bekendmaking van dit nieuws een aantal weken geleden.
“We danken iedereen die onderdeel was van ons verhaal bij Leen Bakker in de AaBe Fabriek," aldus Ronald. Als dank voor al die mooie jaren in de AaBe Fabriek organiseert hij samen met zijn team een bijzondere actie: "Op zaterdag 21 en zondag 22 juni mag er niet meer met geld worden betaald. Alles, maar dan ook echt alles, wat nog in de winkel staat, wordt ‘verkocht’ in ruil voor iets lekkers, leuks of liefs zolang het maar gekocht is bij een van de collega-ondernemers in de AaBe Fabriek.
Denk aan een taartje, een fles wijn, een speciaal biertje, een kaasplankje, een boek, een spelletje of een cadeaubon. Alle ruilgeschenken worden verdeeld onder het personeel als blijk van waardering voor hun jarenlange inzet."
Niet stilletjes
“We sluiten niet stilletjes af. Dit is het afscheid van onze klanten en de ondernemers van de AaBe Fabriek waar we jarenlang zo fijn mee hebben samengewerkt,” zegt Ronald. “Deze Leen Bakker was zoveel meer dan alleen een winkel,”
Zondag sluit Leen Bakker AaBe dus definitief de deuren. Het gehele team zal die dag aanwezig zijn: "Kom langs, neem afscheid, ruil mee en zorg dat de winkel om 17.00 uur helemaal leeg is. Geld thuislaten, glimlach meenemen!"