Willem II presenteert met trots 'Leeuwenmoed': een uniek maatschappelijk initiatief dat de echtheid en kracht van de club weerspiegelt. Met 'Leeuwenmoed' wordt het mooiste shirt van het land, in samenwerking met 18 partners, voor minimaal drie jaar teruggegeven aan alle Willem II’ers. Willem II is wereldwijd de enige betaald voetbalclub zónder commerciële uitingen op het thuisshirt. Hiermee tonen de club en haar partners samen 'Leeuwenmoed'.

"Met Leeuwenmoed kiest Willem II bewust voor een koers die past bij de visie van de club: échtheid, verbindend en met lef. Niet geleid door het grote geld, maar door overtuiging en karakter. Zoals het hoort, op z’n Tilburgs." zo laat de club weten.

Shirt teruggeven

'Leeuwenmoed' is in voetballand uniek in zijn soort. Het combineert maatschappelijke impact met commerciële partnerships, zonder concessies te doen aan de identiteit van de club. Algemeen directeur Merijn Goris licht toe: "Met 'Leeuwenmoed' willen we als club laten zien waar we voor staan. We vertalen onze kernwaarden 'Echt Willem II', 'de Vriendschapsband' en 'Leeuwenmoed' door in alles wat we doen. Het Leeuwenmoed-partnership met ons thuisshirt zonder uitingen van partners is daar het ultieme symbool van: de iconische uitstraling van het thuisshirt, de verbondenheid met partners die de club dragen en het lef om als enige club ter wereld bewust te kiezen voor een leeg thuisshirt. We zijn trots dat we samen met onze Leeuwenmoed-partners deze koers kunnen varen en het mooiste shirt kunnen teruggeven aan onze achterban."

Trotse club in een trotse stad

Een gemeenschappelijke waarde van alle partners die zich hebben verbonden aan Leeuwenmoed is hun band met de stad Tilburg. "We zijn trots op onze club én op onze stad. Willem II ís Tilburg en Tilburg ís Willem II," aldus Goris. "We zijn ons bewust van de verantwoordelijkheid en betekenis die we voor de stad hebben. Daar willen we naar handelen en kracht aan geven. Om dat te benadrukken prijkt daarom komend seizoen vol trots ‘Tilburg’ op de rug van ons thuisshirt. Dankzij de Leeuwenmoed-partners staan de stad en de regio letterlijk en figuurlijk achter ons."

Drie jaar verbonden

In de afgelopen maanden hebben diverse partners uit Tilburg en omstreken zich als Leeuwenmoed Partner aan de club verbonden voor minimaal drie jaar.

De Leeuwenmoed-partners die zijn aangesloten bij de start van dit unieke initiatief zijn: AVEC, BTT, Claassen Logistics, AVIA, Joore, TRIBE Security, City Marketing Tilburg, Verbo, Landal Klein Oisterwijk, Burgers Marketing, CWS Coffee Service, FLINK Nederland, Interpolis, DHL, Textaafoam, Versteijnen Logistics, Leisure for a Better Society en Rabobank.