Een leuke zomerse tip op vrijdag: bezoek eens de theetuin van Bloementuin Sint Franciscus in Tilburg-Noord.

In het voorjaar is gestart met een kleinschalige theetuin in de Bloementuin Sint Franciscus. Er wordt thee geserveerd van onder andere kruiden uit eigen tuin, maar uiteraard is een kop koffie ook mogelijk.

Onder de ruim honderd jaar oude eik kunnen bezoekers elke vrijdag van 10.30 tot 16.00 uur genieten van een drankje met uitzicht op de vele bloemen. Een wandeling over de paden van het complex is een aanrader.

Bloementuin Sint Franciscus is één van de oudste volkstuinen van Tilburg. Oorspronkelijk gelegen aan de Hoefstraat (vanaf de oprichting in 1939), is de tuin later verplaatst naar de Gossecstraat in Tilburg-Noord, nét over het Wilhelminakanaal.

Oase van rust

De tuin is een oase van rust, bloemen, insecten en vogels. Om meer mensen van deze schoonheid te laten genieten, is een aantal tuinders gestart met de theetuin. Op deze manier kunnen geïnteresseerden kennismaken met deze mooie plek.

De theetuin is in ieder geval tot en met september elke vrijdag tussen 10.30 en 16.00 uur te bezoeken aan de Gossecstraat 10 in Tilburg.