In de zomervakantie gebeurt er iets bijzonders bij de Bibliotheek LocHal en de Bibliotheek Udenhout! Kinderen tussen 9-12 jaar brengen de held uit hun favoriete boek met stoepkrijt groot en kleurrijk tot leven tijdens de workshop ‘Breng stoepkrijt tot leven’.

Wat gebeurt er als een boekpersonage van de pagina afstapt en op straat tot leven komt? Tijdens deze zomerse workshop ontdekken kinderen hoe zij met stoepkrijt, camera’s en computers hun favoriete boekfiguur kunnen tekenen en animeren.

Kinderen nemen hun favoriete boek mee naar de workshop en kiezen een personage uit het verhaal. Met krijt maken zij vervolgens buiten op de stoep bij de bibliotheek een grote tekening van hun held, heldin of fantasiewezentje. Daarna leren ze hoe ze deze tekening kunnen animeren, zodat hun zelfgetekende personage echt tot leven lijkt te komen. Een creatieve workshop waarin lezen, tekenen en techniek samenkomen.

Aanmelden

In de Bibliotheek LocHal vindt de workshop plaats op 15 juli, 28 juli en 12 augustus en in de Bibliotheek Udenhout op 22 juli en 19 augustus. Kinderen van 9-12 jaar kunnen deze workshops gratis volgen maar dienen zich wel van tevoren even aan te melden via www.bibliotheekmb.nl/agenda (De Werkplaats/DigiDoeners). Hier vind je ook de aanvangstijden en andere praktische details.