JavaScript is disabled in your web browser or browser is too old to support JavaScript. Today almost all web pages contain JavaScript, a scripting programming language that runs on visitor's web browser. It makes web pages functional for specific purposes and if disabled for some reason, the content or the functionality of the web page can be limited or unavailable.

Journalisten op het podium

Talkshow Café de Brabander

Op 13 mei presenteert journalistiek platform Woeste Grond haar eerste journalistieke avond in theater De Boemel in Tilburg. Café de Brabander, heet het. De avond staat volledig in het teken van Tilburg en het leven in de stad.

Tijdens die avond publiceert Woeste Grond live met de zaal een van hun onderzoeken, is er een debat over jongeren- en nachtcultuur in de stad en een interview met een Tilburger met een goed verhaal. ”Verder is ermuziek en zijn er goede gesprekken. En er is ruimte om je eigen stem te laten horen: met de zaal gaan de journalisten brainstormen over wat Tilburg een nog vettere stad zou maken. Verwacht oprechte journalistiek, gezonde discussie en heel veel gezelligheid. De presentatie is in handen van Rens van de Plas en Keetje Demouge. Een kaartje voor het Café kost helemaal niks. Café de Brabander duurt van 20.00 uur tot 22.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur. Er kunnen maximaal 150 mensen in de zaal, dus het is zeer aan te raden om in elk geval een kaartje te bestellen. Dat kan via woestegrond.org/tickets.”