Het was niet bepaald het weekend van de voetballers van Trinitas 1. Zelf werd in Tilburg-Noord kansloos verloren van ZIGO en de concurrenten bovenin de ranglijst van de derde klasse wonnen allemaal.

Door René de Jong

De Oisterwijkers moesten het tegen Zigo op het laatste moment stellen zonder sterkhouder Teun Sebregts, die ziek afhaakte. Vanaf het begin van de wedstrijd was de Tilburgse ploeg veel feller. Met veel lange ballen van achteruit en het middenveld overslaand, resulteerde dit na een half uur in een treffer voor de gastheren. Van de vele mogelijkheden die vervolgens nog werden gecreëerd, werd er slechts één, na een uur, benut.

De 2-0 nederlaag was verdiend. Het elftal van trainer Bas Gösgens was de gehele wedstrijd krachteloos en tandeloos met nauwelijks noemenswaardige offensieve acties.

Vier van de vijf bovenste ploegen wonnen; alleen Trinitas dus niet. De achterstand op koploper VV Rijen bedraagt nu 7 punten, met 1 wedstrijd minder gespeeld.

WSJ

Afgelopen donderdag ging het inhaalduel tegen die andere ploeg uit Tilburg-Noord, WSJ, niet door vanwege het slechte veld. De wedstrijd staat voor donderdag 28 maart opnieuw op het programma, in de hoop dat er voordien geen druppel regen meer valt… Zondag 24 maart komt de huidige nummer 5, VV Oosterhout, naar Sportpark D’n Donk. De wedstrijd begint zoals altijd om 14.30 uur.