Sinterklaas en zijn Pieten zijn onderweg naar Nederland, en de voorbereidingen voor de jaarlijkse intocht in Moergestel zijn in volle gang. Op zaterdag 16 november vindt de intocht plaats, gevolgd door de Sinterklaasshows op 16 en 17 november in ’t Draaiboompje. Deze shows zijn speciaal bedoeld voor kinderen van 2 tot en met 8 jaar die in Moergestel wonen of daar naar school gaan.
Om deze activiteiten te ondersteunen, start binnenkort de jaarlijkse collecte, die plaatsvindt van 19 oktober tot en met 2 november. Vrijwilligers verspreiden de komende week brieven en enveloppen onder de inwoners van Moergestel. Ouders van kinderen in de doelgroep kunnen hun kinderen aanmelden via de invulstrook die bij de brief is bijgevoegd. Het is belangrijk dat alle gegevens volledig worden ingevuld, zodat de uitnodigingen voor de Sinterklaasshows uiterlijk op 9 november kunnen worden bezorgd.
Inleveren
Inwoners kunnen hun vrijwillige bijdrage, samen met de invulstrook, inleveren bij verschillende ondernemers in Moergestel, zoals Bakkerij van Hulten, Slagerij Ketelaars, Johan heeft het!, en Jumbo. Daarnaast is het ook mogelijk om de bijdrage over te maken via een Rabobank-rekening of door gebruik te maken van de QR-code die op de brief staat.
De organisatie benadrukt dat ze afhankelijk is van de bijdragen van de inwoners om deze jaarlijkse traditie mogelijk te maken. Met voldoende steun hopen ze er ook dit jaar weer een onvergetelijk feest van te maken voor de kinderen van Moergestel.
